Ek İş 2018 Ek İş 2019 Evde Yapılacak Ek İşler

Anket Doldurarak Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak isteyenler için anket doldurarak para kazanma işi oldukça popülerdir. Bazı ev hanımları veya öğrenciler kendilerine biraz olsun gelir elde etmek için bu tarz internetten para kazanma yöntemlerine başvurabiliyorlar. Tabi ki her önümüze çıkana atlamamak gerekiyor bu işi de bilindik ve büyük çevrelerce kabul görmüş sağlam internet siteleri ile yapmak gerekiyor.

Çeşitli anketler firmaların insanların fikirlerini almak için ücret karşılığı yaptırılabiliyor. Yukarıda üstüne basarak söylediğimiz nokta olan güven konusunda anket doldurarak para kazanmak için daha önceden insanların kullanmış olduğu ve yıllardır bu işi yapan internet sitelerini araştırıp bulmalısınız.

Anket sitelerine kayıt aşaması

Anket sitelerine kayıt olurken sizden standart kayıt şekli olan e-mail , kullanıcı adı ve şifre gibi bir form ile karşılaşmayabilirsiniz. Anketlerde yer alacağınız için biraz daha detaylı bilgi ile kayıt olmanız gerekebilir bu tür internet sitelerine.

Birçok anket sitesine kayıt olduktan sonra e-posta ile onay isteneceğinden vermiş olduğunuz mail bilginizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun.

Site üzerinden günlük ne kadar anket doldurduğunuzun sayısı önemli

Kayıt olduğunuz anket sitesi üzerinden günlük olarak ne kadar anket doldurduğunuz veya bu anketleri ne kadar sürede tamamladığınız alacağınız geliri etkiliyor olabilir. Bazı anketler 20 dakika boyunca sürebilir ve belirlenen ücret 2 dolar olabilir. Öte yandan ise 10 dakikalı bir anketten 5 dolar ücret de kazanabilirsiniz. Bu tamamen anketi veren ile site arasında belirlenen ücret politikası ile ilgilidir.

Anketleri özele doldurmak önemli

Doldurmak için aldığınız anketi internet sitesinin istediği şekilde doldurmanız gerekmektedir. Yani bunu rastgele şıkları seçerek yapmamanız gerekmektedir. Hem bu anket şirketi tarafından kolayca fark edilebilir bir şey olduğundan daha önceden doldurduğunuz anketlerde boşa çıkabilir.

Güvenilir anket şirketleri

Yazımızın bu kısmında sizlere önerebileceğimiz bazı anket şirketleri bulunuyor, bunlar sırası ile Surveyscout, ZoomPanel, Survey Savvy, Opinion Place, Haris Polls ve Opinion Out. İsmi geçen bu şirketler Dünya’nın bir çok yerinde hizmet veren kullanıcıları tarafından tavsiye edilen anket şirketleridir. Tabi ki kesin bir bilgi veremiyoruz internet sitesine üye olmadan önce internette araştırma yapmanızda fayda var.

Başka ek iş fırsatları var...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir